Правила участі в Розіграші
до Дня народження
супермаркету TA-DA! в м. Лубни за адресою просп. Володимирський, 4/3

Розіграш до Дня Народження супермаркету TA-DA! в м. Лубни за адресою просп. Володимирський, 4/3  (надалі –– «Розіграш») проводиться організатором – мережею супермаркетів товарів для дому TA-DA! (надалі – «Організатор»).

Термін проведення розіграшу: з 12 липня 2021 року 08:30 до

2 серпня 2021 року 20:00.  

Розіграш проходить у супермаркеті TA-DA! за адресою м. Лубни просп. Володимирський, 4/3. Ці правила участі в Розіграші (надалі – «Правила») є офертою, адресованою фізичним особам-учасникам Розіграшу (надалі – «Покупцям»), які в період дії Розіграшу здійснили покупку супермаркеті TA-DA! за адресою за адресою м. Лубни просп. Володимирський, 4/3, та виконали всі умови для участі в Розіграші.

Організація Розіграшу.

Розіграш проводиться Організатором виключно для Покупців супермаркету TA-DA! за адресою за адресою м. Лубни просп. Володимирський, 4/3.

Розіграш не є лотереєю, стимулюючою лотереєю або іншою заснованою на ризику азартною грою, носить рекламний характер і спрямована на популяризацію і підтримання інтересу Покупців до Організатора Розіграшу.

Інформація стосовно умов участі в Розіграші.

З інформацією стосовно умов участі в Розіграші можна ознайомитися на офіційному сайті Організатора https://ta-da.ua/ або залефонувавши на Гарячу лінію мережі супермаркетів TA-DA! за номером телефону 0800 759 119.

Учасники Розіграшу

Учасник Розіграшу – дієздатна фізична особа, яка досягла віку 18 (вісімнадцяти) років, є власником бонусної картки Організатора і учасником Бонусної програми, яка діє в мережі супермаркетів TA-DA! і виконала необхідні умови для участі в Розіграші (надалі – «Учасник»). Участь в Розіграші приймається шляхом здійснення покупки в період дії Розіграшу в супермаркеті TA-DA! за адресою за адресою м. Лубни просп. Володимирський, 4/3 на суму від 200 грн та передачу чеку в бокс для збору чеків на Розіграш. Покупець обов’язково має бути власником бонусної картки мережі супермаркетів TA-DA! Покупець не обмежується у кількості чеків за умови, що кожен з них відповідає умовам Розіграшу.

Якщо Покупець на момент проведення Розіграшу не має бонусної картки, то він має змогу її отримати, щоб виконати всі умови для участі в Розіграші та стати його Учасником.

В Розіграшу не можуть брати участь:

  • неповнолітні;
  • недієздатні та обмежено дієздатні фізичні особи;
  • співробітники Організатора, а також їхні родичі першої черги, а саме: батьки, діти, чоловік, дружина;
  • учасник Розіграшу не має можливості засвідчити свою особу.

Порядок проведення Розіграшу.

Для участі в Розіграші Покупцю необхідно:

1.В період дії Розіграшу здійснити покупку з використанням бонусної картки на суму від 200 грн та більше у супермаркеті   TA-DA! за адресою м. Лубни просп. Володимирський, 4/3.

2. Написати на звороті чеку ПІБ та контактний номер телефону, який вказувався при реєстрації Бонусної картки або при реєстрації особистого кабінету на сайті чи в мобільному додатку, та покласти чек в бокс для збору чеків, який знаходиться у супермаркеті TA-DA! за адресою за адресою м. Лубни просп. Володимирський, 4/3.


За кожну покупку Покупець отримує бонуси згідно з Бонусною програмою, яка діє на момент проведення розіграшу і оприлюднена на сайті Організатора.

Умови визначення переможців Розіграшу.

Розіграш передбачає визначення переможців та передачу їм одного з наступних подарунків:

  • Мультиварка DELFA DMC-500
  • Праска ARIETE 6243
  • Бутербродниця SENCOR SSM1100 
  • Чайник VITEK VT-7008 TR - 2 одиниці
  • Фен PHILIPS BHD300/00 
  • Блендерний набір VITEK VT-8522

Зовнішній вигляд подарунків може відрізнятися від їх зображень на рекламних матеріалах Розіграшу.


Під передачею подарунка Розіграшу мається на увазі отримання можливості придбати зазначений товар у Організатора за 1 гривню.


Зв'язок з Переможцями

Для зв’язку з Переможцями Розіграшу використовуються дані верифікованого (основного) телефонного номера (далі – Контактні дані), вказані при реєстрації Бонусної картки або при реєстрації особистого кабінету на сайті чи в мобільному додатку. Виконавець телефонує Переможцям з номера телефону +38 (050) 308 78 01.

Учасник Розіграшу може стати переможцем тільки один раз.


В разі якщо одного і того самого участника буде обрано повторно - буде проведено перерозіграш.


Переможці Розіграшу будуть визначені Організатором або його представниками 3 серпня 2021 року методом випадкового вибору чеків із боксу офлайн за адресою за адресою м. Лубни просп. Володимирський, 4/3 супермаркет TA-DA! (якщо не буде карантинних обмежень на період проведення розіграшу) або онлайн у прямому ефірі у соціальній мережі Instagram (якщо карантинні обмеження не дозволять провести розіграш офлайн). Особиста присутність учасника під час проведення розіграшу не обов'язкова.


Для підтвердження своєї особи Переможцю необхідно пред’явити представникам Організатора бонусну картку мережі супермаркетів TA-DA! та документ, що засвідчує особу Переможця. ПІБ визнаного Переможця та власника бонусної картки повинно співпадати з документом, що засвідчує особу.


Якщо чек, номер якого було обрано як переможний, не відповідає умовам, зазначеним вище. Переможець позбавляється права придбати зазначений товар, а ця позиція повертається на перерозіграш. Перевірка чека відбувається в момент проведення розіграшу. Перерозіграш відбувається відразу, якщо чек не був визнаний як переможний.


Якщо Організатору не вдалося зв’язатися з Переможцем за Контактними даними на протязі 3-х робочих днів з моменту оприлюднення результатів Розіграшу на сайті https://ta-da.ua/, то виграний товар повертається на перерозіграш.


Визначення переможців Розіграшу відбудеться 3 серпня 2021 року, результати будуть опубліковані на офіційному сайті https://ta-da.ua/ на наступний робочий день.


Додаткові умови.

Учасник Розіграшу, здійснюючи покупку в період дії Розіграшу, підтверджує свою повну і беззастережну згоду (акцепт оферти) із цими Правилами.


Ці Правила набирають чинності з моменту їх опублікування на сайті Організатора https://ta-da.ua/ до моменту їх зміни або припинення Організатором

Учасники Розіграшу повинні бути поінформовані про зміну або припинення дії цих Правил шляхом публікації на сайті Організатора https://ta-da.ua/. Ці Правила вважаються зміненими або скасованими з моменту, зазначеному у відповідному повідомленні.

Повернення товару по чеку, що приймає участь в розіграші, можливе за наявності в мобільному додатку електронного чеку. 


Зовнішній вигляд товарів, що беруть участь в Розіграші можуть відрізнятися від розміщених в рекламних матеріалах.


Витрати на транспортування виграних товарів із супермаркету TA-DA! за адресою м. Лубни просп. Володимирський, 4/3 до Переможця покладається на Переможця у повному обсязі.